OFERTA

WORKSHOP W FORMULE B2B

Tworzymy jedyną taką w kraju platformę do nawiązania kontaktów biznesowych w zakresie pakietyzacji i sieciowania sprzedaży oferty przyjazdowej do Polski. Incoming Poland Gdańsk & Pomorskie Region to przede wszystkim profesjonalny workshop w formule B2B podczas którego będziesz miał okazje do bezpośrednich rozmów z tour operatorami i organizatorami usług z rynków priorytetowych dla Gdańska i Pomorskiego.

Do udziału w spotkaniu Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza firmy z rynków priorytetowych dla pomorskiej branży turystycznej jak i z tych perspektywicznych. Mamy nadzieję że w tegorocznej edycji nie zabraknie przedstawicieli ze Skandynawii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Izraela czy Holandii.

Wystarczy tylko, że zgłosisz nam swoje portfolio i zakres prowadzonych usług, a my zaaranżujemy dla Ciebie spotkania z przedstawicielami firm aktywnie działających na powyższych rynkach.

Udział w spotkaniach w dniu 17.10.2017 na terenie AMBEREXPO jest BEZPŁATNY dla przedstawicieli pomorskiej branży turystycznej. Pozostałe opcje znajdą się już niebawem w cenniku.

NETWORKING

W kontaktach osobistych siła! często to od nich zależy powodzenie dalszych rozmów biznesowych. Udział w kolacji w dniu 16.10 będzie doskonałą okazją do kontynuacji dialogu i prezentacji w mniej formalnej atmosferze podczas wieczornego spotkania z zagranicznymi gośćmi. Obowiązuje dodatkowa opłata.

WIZYTY STUDYJNE W REGIONIE

Wiemy jak trudno zapisać w kalendarzach kolejne terminy i zarezerwować czas na wyjazd w region i osobiste poznanie oferty Dlatego proponujemy połączenie workshopu z wizytą studyjną w regionie. Wybierz jedną z proponowanych tras tematycznych i dołącz do zagranicznych uczestników workshopu podczas drugiego dnia spotkania.

Szczegóły tras już wkrótce. Obowiązuje dodatkowa opłata.